KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396292
nr 1539 6292
Gert Aspelin
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, "i svarta bältet", 1984. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 59x69 cm
Gert Aspelin, svensk målare och grafiker född 1944 i Göteborg.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:40:31
7/5 13:14:50
100 kr
8/5 06:22:42
Gert Aspelin
Läs mer om Gert Aspelin